Fotod on illustratiivsed.

Põrandalamp Helia

849,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 3-6 nädalat

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Omapärased sisustuselemendid loovad interjööris harmoonilise terviku. Põrandalamp Helia on oma väljapaistva disainiga tõeline elutoa pärl!

Me oleme harjunud valgusteid kasutama puhtalt praktilisest vajadusest valguse järele. Siiski omavad need aga mitte-vähemtähtsamat ülesannet interjööris dekoratiivse eesmärgiga. See skulptuurne kolmeharulise jalaosaga põrandalamp Helia on põnev valik neile, kes hindavad looduslähedust, kuid samas omapärast disaini. Meeleolu loovvalgusti rikastab ruumi hubase valgusega seda nii diivani kõrval kui kuskil pimedamas nurgas.

Kangast ümara kupliga põrandalamp Helia on disainitud alaosas metallist toele – tabiilne ja omapärane lahendus sellisele õhulisele ent skulptuursele teosele!

Loodusest ja valgusest inspireeritud sari tunnustab naturaalseid materjale, mis lisavad ruumi harmoonilise hõngu. Puidu soojus, kivi tugevus ja kanga õrnus on need märksõnad, mida on Portugalist pärit Envy Lighting toodete disainimisel kasutatud. Naturaalsus on üha tugevamalt leidmas tagasiteed meie kodusesse keskkonda, täites selle hubasuse ja valgusega!

Silmapaistev põrandalamp Helia on valikus nii valge kui musta kupliga.

Mõõdud: 50 x 160 cm (läbimõõt x kõrgus)

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055