Põrandalamp If

446,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tarneaeg kuni 1 nädal

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Mõõdud

Kirjeldus

Kirjeldus

Nauditava valguslahenduse loomine on üks otstarbekamaid investeeringuid, mida oma kodu heaks teha saad. Hea valgustatus tähendab, et ruumis on täpselt parasjagu valgust kõige vajaliku jaoks: lugemiseks, kokkamiseks, töötamiseks, teleri vaatamiseks või niisama koos lähedastega aja veetmiseks. Seetõttu soovitame kasutada ühes ruumis eri tüüpi valgusteid.  Põrandalambid sobivad ideaalselt nii lugemislampideks kui ka mõnusa üldvalguse loomiseks.

Põrandalamp If isikupärane disainvalgusti, millest õhkus looduslähedust tunnetust. Tugev neljaharuline puidust raam  lisab valgustile nii stiili kui ka stabiilsust. Klassikaliselt ümara vormiga lambikuppel on valget tooni. Oma huvitava geomeetrilise ning kaasaegse disaini poolest sobib põrandalamp If täiuslikult just modernsesse interjööri. Jalaraami keskel rippuv juhe on põnevalt ühendatud puidust elemendiga.

Hoolikalt planeeritud ning oma eriliste elanike näoline interjöör on nii ajalises kui ka rahalises mõttes investeering, mis püsib väärtuslikuna pikka aega. Ka see unikaalne põrandavalgusti lööb toa särama nii mitmeski mõttes. Kasuta võimalust ning muuda oma kodu sisekujundus kadestamisväärselt stiilseks!

Mõõdud: 50 x 145 cm (läbimõõt x kõrgus)

Tule Tallinna või Tartu kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 75€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055