Fotod on illustratiivsed.

Põrandalamp Narciss

399,00 339,15

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 3-6 nädalat

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Sisusta kodu selliselt, et seal oleks hea ja mugav… ning piisavalt valgust. Põrandalamp Narciss on stiilne ese, mis kaunistab ruumi!

Modernsed puhtad jooned ja materjalid on tänapäeva üheks võtmesõnaks kui rääkida sisekujundusest. Eelmiste ajastute julged värvikirevad materjalid on vahetumas üha looduslähedasematega. See aga ei tähenda, et disain peaks kuidagi igavamaks muutuma. Vastupidi! Põrandalamp Narciss on silmapaistev skulptuurne meistriteos näiteks elutuppa diivani kõrvale või raamaturiiuli kõrvale lugemisvalguseks.

Loodusest ja valgusest inspireeritud sari tunnustab naturaalseid materjale, mis lisavad ruumi harmoonilise hõngu. Puidu soojus, kivi tugevus ja kanga õrnus on need märksõnad, mida on Portugalist pärit Envy Lighting toodete disainimisel kasutatud. Naturaalsus on üha tugevamalt leidmas tagasiteed meie kodusesse keskkonda, täites selle hubasuse ja valgusega!

Valge lambikuppel toetub puidust minimalistlikule jalale, millele annab omakorda tuge ja stabiilsust hoopis betoonist raskus. Naudi hubast meeleolu ja olemise võlu kaasaegse valgustiga!

Mõõdud: 60 x 40 x 160 cm (laius x sügavus x kõrgus)

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055