Fotod on illustratiivsed.

Protsessorihoidikud

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 5-7 nädalat

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Korrastatud kontoris on mõnus töötada! Mida vähem on asju kontoris laokil, seda lihtsam on keskenduda tööle. Igal asjal peab olema oma koht.  Selleks, et luua kontoris puhas üldmulje ja töine meeleolu, investeeri pisidetailidesse, mis annavad suure efekti kontori korrastatusele. Protsessorihoidik on hea abivahend kontoris korra loomiseks!

Kellelegi ei meeldi, kui arvuti protsessor on lihtsalt põrandal – see jääb jalgu ja pole esteetiliselt kaunis. Mugavad ja lihtsasti kasutatavad protsessorialused muudavad arvutite paigutamise ja paigaldamise mugavamaks ning ka kontori üldmulje korrektsemaks.

Saadaval on mitu erinevat protsessorihoidikut:

  • LiftFlex protsessorihoidik. Värv silver-hall (RAL 9006). Kasutatav horisontaalselt ja vertikaalselt. Pööratav 360°, liigutatav 250 mm.
  • LiftFix protsessorihoidik. Värv silver-hall (RAL 9006). Kasutatav horisontaalselt ja vertikaalselt. Kronsteinide kõrgus 60 mm.
  • KYT-J/P on protsessorihoidik laua jalga külge. Lihtsa paigaldusega ja väga tugev protsessorihoidik, mis sobib ümmargusele ja kandilisele jalale. Värv silver-hall (IM-89). Reguleeritav laius vahemikus 120-230 mm, kogukõrgus: 290 mm, põranda ja seadme vahe: 100 mm. Kinnituseks sobiva lauajala maksimaalsed mõõdud: sügavus 65 mm laius 95 mm.
  • Solid protsessorihoidik. Värv silver-hall (RAL 9006). Mitmekülgne protsessorihoidik, mis on pööratav 360° ja liigutatav 230 mm. Seadistusulatus: laius 135-235 mm, kõrgus 390-540 mm.
  • Caddy protsessorialus. Värv silver-hall (RAL 9006). Seadistusulatus: laius 80-250mm.
  • LiftUp Laptop alus võimaldab sülearvuti hõlpsasti paigaldada laua plaadi alla, säästes töölaual ruumi. Sobib, kui kasutatakse välist monitori, klaviatuuri ja hiirt. Pööratav 360 kraadi.

Vaata pilte ning vali oma kontori jaoks kõige paremini sobiv lahendus!

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055