Fotod on illustratiivsed.

Töötool Rico

Hinnad alates

165,00 140,25

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 3-6 nädalat

Tootja: Tronhill

Laost otsas

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Igas lastega peres jõuab üks kord kätte aeg, mil mudilasele on tarvis oma töötooli. Ka joonistamine, värvimine, lugemine, kirjutamine või näiteks puslede kokkupanemine on lapse jaoks üks huvitav ning vajalik töö!

Rico on väga lõbus töötool, mis ongi mõeldud spetsiaalselt lastele. Kontoritooli lustakas välimus annab rõõmu ning särtsu juurde kogu lastetoale ning laps soovib meelsasti korralikult laua taga istuda. See omakorda aitab ennetada rühiprobleeme.

Rico töötooli kõrgus on väga hõlpsasti reguleeritav gaasiamortisaatoriga. Õige kõrguse valimisel on kuldreegel see, et laua ääres istudes peaks käsivars olema küünarnukist kõverdatud täisnurga all. Samuti võiksid jalad kindlalt maha ulatuda. Plastikust jalaristile toetuvat tooli on ka kerge ning mugav liigutada.

Rico mudel pakub palju võimalusi tooli välimuse isikupärastamiseks! Seljatoele on võimalik lisaks naerunäole võimalik tellida ka kassi või koera pilt, kuid on võimalus valida tool ka ilma pildita. Kangavalikus on nii särtsakamaid kui rahulikumaid toole, et igaüks leiaks endale sobivaima!

Rico töötooli on võimalik tellida kolmes suuruses: väike (small), keskmine (medium) või suur (large). Täpsemad mõõdud leiad kõrvalolevast pildigaleriist!

Standardkangaste valiku leiab siit.

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055