Fotod on illustratiivsed.

Samblapaneel / skandinaavia sammal

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 3-6 nädalat

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Raketina taevasse tõusev trend sisustuses – samblapaneelid!

Üha enam on hakatud interjööris tähelepanu pöörama taimede olulisusele, sest mida looduslähedasem on ruum, seda paremini inimene end tunneb seal. Samblapaneel on nutikas lahendus neile, kel pole taimede eest hoolitsemiseks piisavalt aega või võimalusi. Nimelt ei nõua samblapaneel mitte mingisugust hoolt, isegi mitte kastmist. Ja nii aastaid!

Tänu spetsiaalsele tehnoloogiale säilib sambla pehmus ja kuju muutumatuna lausa 8-10 aastat! Samblapaneel ei nõua mingit erihooldust, kuid värvi säilimiseks on siiski soovitatav hoida see otsese päikesevalguse eest. Kuna sammal ei kasva, siis ei vaja see ka naturaalset valgust. Just tänu sellele on samblapaneelid nutikas kasutada ka tehisliku valgusega interjööris.

Me kõik oleme kogenud, et mida rohelisem ja looduslähedasem on keskkond, seda rahulikumana tunneme ka iseend. Nüüd on võimalik samblapaneelidega tuua tükike loodust ka töisesse keskkonda. Nutikad samblapaneelid pole ainult kasutamiseks kontorites, kuid loovad hubase atmosfääri ka igasuguses avalikus ruumis ning kodus.

Lisaks esteetilisele funktsioonile täidab samblapaneel veel üht väga olulist rolli: see toimib täiuslikult ruumiakustika parandajana seintel ja lagedel. Erineva suurusega paneele omavahel kombineerides saab luua kauneid installatsioone.

Samblapaneel on 100% naturaalne, ei tekita allergiat ega ole toksiline.

Samblapaneelid on võimalus tellida erineva suuruse ja kujuga, just täpselt teie projektile sobilikuna. Eritellimustööde jaoks küsi julgesti lisa!

Hind alates 25€

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055