Fotod on illustratiivsed.

Seminarilaud Klik

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 5-7 nädalat

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Suurte ja raskete töölaudade aeg on möödas! Kaasaegsete seminari- ja loenguruumide puhul on ülimalt oluline, et laudu oleks vajadusel lihtne liigutada. Taoline liigutamisvabadus võimaldab seminare ja loenguid loomingulisemalt läbi viia ning vajadusel kasutada ruume ka muudel eesmärkidel.

Seminarilaud Klik on ideaalne kehastus kaasaegsest töölauast, mis passib imehästi seminari- ja loenguruumidesse. Laud on välimuselt lihtne, ent väga läbimõeldud disainiga, mitte ükski detail pole üleliigne või ebavajalik. Taoline lihtsus on taotluslik, kuivõrd see võimaldab Klik seminarilaudu lihtsasti kohandada erinevatesse ruumidesse.

Kaasaegsete seminari- ja loenguruumide sisustamine pole kunagi nii lihtne ja nutikas olnud! Seminarilaud Klik unikaalsus peitub selle transporditavuses. Klik laudu on võimalik hõlpsasti kokku pakkida või teineteise peale paigutada, et laudade liigutamine oleks lihtsaimast lihtsam! Voldi lauajalad kokku ja aseta lauad seina najale kompaktselt seisma või aseta lauad teineteise otsa ruumi nurgas – võimalusi on palju! Ruumikus on tagatud igal juhul!

Valida saab kahes mõõdus lauaplaate:  B12 (120×60 cm) või V12 (120×45 cm)

Lauamaterjalid: lauaplaat melamiin (helehall), laminaat (helehall, valge) või kõrgsurvelaminaat (valge, must, hall, tamm, kask, helehall, tumehall). Lauajalad on pulbervärvitud valge, must, hall hõbe või kroom.

Mõõdud: 60/120 x 45/70 x 73 cm (laius x sügavus x kõrgus)

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055