Fotod on illustratiivsed.

SIINNE akustiline plaat Kaislikko

752,00
639,20

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 5-7 nädalat

Tootja: SIINNE

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Rikasta interjööri ökoloogiliselt põneva lahendusega!

SIINNE sisustustoodetes põimuvad omavahel kunst, akustika ja disain ning sealjuures kasutades looduslikke ja taaskasutatud materjale.

Akustiline paneel Kaislikko on inspireeritud otse loodusest – elegantne pilliroo maastik naturaalsel materjalil. Paneeli disain on kujundatud selliselt, et osi on võimalik kas osaliselt või täielikult eemaldada, tekitades paneelile põneva ruumilise mustri. Paneeli Kaislikko võib ruumis kasutada nii üksikuna kui ka komplekteerida mitmeid omavahel kokku – tulemuseks põnev ja omanäoline sisustuselement.

Kaislikko paneelid on standardvalikus valge, helehall või tumehall. Neid võib kokku komplekteerida ka teiste SINNE paneelidega, moodustades erinevaid geomeetrilisi kujundeid. Lisaks on võimalus tellida ka oma kindlat soovitud värvitooni, küsi selle kohta lisa!

Kaasaegse disainikeelega SIINNE valgustid loob ruumi loomulikku rahu, vaikuse ning harmoonia kaunil ja isikupärasel moel. Valgustid sobivad nii avalikku kui kontoriruumi ning ka kodusesse interjööri. Tooted on valmistatud Soomes ning neile on omistatud Design from Finland ja Avainlippu sertifikaadid.

Materjal: 80% taaskasutatud puit- ja plastkiud, 20% kanepi- või linakiud

Kinnitus: riputuskonks

Mõõdud: 745 x 745 x 20 mm

Rohkem tehnilist infot ja näidiseid leiab siit.

Värv

Hall, Helehall, Valge

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055