Fotod on illustratiivsed.

Akustiline tool Box Lounger

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 5-7 nädalat

Tootja: LoOok

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Ole loominguline – mõtle kasti sees!

Box Loungeri näol on tegemist äärmiselt õdusa kastikujulise tooliga, mille sisepinda kattev helisid neelav materjal summutab kõik segavad välishelisid. See on sinu jaoks täiuslik koht, kui soovid helistada, töötada sülearvutis või lihtsalt end ümbritsevast välja lülitades mõnusalt lõõgastuda. Vaikusepesa, nagu kliendid seda kutsuvad.

Oma unikaalse disaini poolest sobib Box Lounger eriti hästi avatud planeeringuga kontoritesse ning avalikesse ruumidesse, nt koolidesse, raamatukogudesse või kaubanduskeskustesse. Box Loungerit saab kasutada väga edukalt ka ruumijagajana.

Box Loungeri võib siduda ka oma ettevõtte turundusega: märgistage sohva oma ettevõtte logoga või kasutage seda pilkupüüdva ning uuendusliku turundusruumina. Pakume Box Loungerit paljudes erinevates värvides, et see sobiks kokku just sinu ettevõtte ruumide interjööriga!

Mugava tooli raam on valmistatud surve all vormitud kasepuidust. Sisemine raamistus on kangaga polsterdatud kõrgkvaliteetsest vahust. Jalaosa on aga valmistatud lakitud terastorust ning tellida saab ka puidust jalaosa. Raami ja jalaosa värvideks on kas must (RAL 9004) või valge (RAL 9003). Lisaks Box Loungerile pakume ka samasse seeriasse kuuluvat laiemat Box Sofat, mis on ideaalne valik näiteks privaatsemate koosolekute pidamiseks.

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055