Fotod on illustratiivsed.

Sohva Box Sofa

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 5-7 nädalat

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Ole loominguline – mõtle kasti sees!

Box Sofa on midagi unikaalset! Tõeliselt erilise disainiga sohva pakub vaikset ja visuaalselt eraldavat kohakest pidevalt ümbritseva müra ja liikumise eest. Seepärast sobib unikaalne Box Sofa eriti hästi avatud planeeringuga kontoritesse ning avalikesse ruumidesse, nt koolidesse, raamatukogudesse ja kaubanduskeskustesse.  Box Sofat saab kasutada väga edukalt ka ruumijagajana. 

Kui panna kaks sohvat vastakuti, loob see „ruum ruumis“ efekti, mis on ideaalne võimalus segamatuks rühmatööks, viies töötajate omavahelise koostöö maksimumini. Box Sofa võib siduda ka oma ettevõtte turundusega: märgista sohva oma ettevõtte logoga või kasuta seda pilkupüüdva ning uuendusliku turundusruumina!

Pakume Box Sofat paljudes erinevates värvides, et see sobiks kokku just sinu ettevõtte ruumide interjööriga! Mugava sohva raam on valmistatud surve all vormitud kasepuidust. Sisemine raamistus on kangaga polsterdatud kõrgkvaliteetsest vahust. Jalaosa on aga valmistatud lakitud terastorust. Raami ja jalaosa värvideks on kas must (RAL 9004) või valge (RAL 9003).

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055