Fotod on illustratiivsed.

Söögilaud Aino 130×80 cm

384,00537,00
307,20429,60

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 3-6 nädalat

Tootja: Pohjanmaan

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Kvaliteetne söögilaud on kodu süda, mille ümber kogunetakse terve perega. Ühised kohviaroomised hommikusöögid ja meeli ülendavad õhtusöögid pakuvad perele väärtuslikku kvaliteetaega, mil teineteisega aina lähedasemaks saada.

Kvaliteetne söögilaud on kutsuv! Skandinaavia stiilis köögi ja söögitoa mööbliesemed on viimaste aastatega tõusnud sisustusmaailma hitt-toodeteks. Seda ka põhjusega, sest põhjamaised sisustusesemed lisavad kodule romantilisust ja harmoonilisust. Valides oma koju söögilaua Aino koos Aino toolidega ilmestad kodu viiekümnendate aastate Skandinaavia disaini klassikutega!

Põhjamaine söögilaud Aino on minimalistlik, ent efektne. Lauale lisavad erilisust kitsenevad jalad. Aino söögilauda on võimalik tellida kahes formaadis, kas ümmarguse või kandilisena. Nii kandilise (80×80 cm ja 130×80 cm) kui ka ümmarguse (läbimõõt 90, 100 või 110 cm) laua mõõdud on ideaalsed, et mahutada mugavalt istuma neli, vajadusel kuus inimest.

Laua värviks saad valida kas musta, valge, naturaalse tamme või valgeks peitsitud tamme. Klassikaline valik põhjamaisesse kodusse – hommikukohv ja ajalehe lugemine pole kunagi nii stiilne olnud!

Antud hind on valgeks värvitud kasejalgade ja valgeks värvitud MDF plaadiga.

Värv

Tamm tiigi peits, Kask must, Kask valge, Tamm lakitud, Tamm must peits, Tamm nordic, Tamm smoked

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055