Söögilaud Brigham tumepruun

1 301,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 3-6 nädalat

Viimase 30 päeva madalaim hind: 1 105,85

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Mõõdud

Kirjeldus

Kirjeldus

Kas oled kunagi nii stiilset lauda näinud? Söögilaud Brigham on eriline just seetõttu, et lauaplaat koosneb kahest osast.

Põnev süvis kahe massiivse lauaplaadi vahel on silmapaistev stiilielement, mis ilmestab nii modernset kodu kui ka miks mitte maakodu. Tugev puidust lauaplaat toetub tugevale matt mustale raamile. Veidike kaldus lauajalad lisavad üldmuljele dünaamilisust ja konkreetsust ühtaegu.

Söögilaud Brigham on täiuslik paik pere ja lähedaste keskis õhtusöökideks või tähtpäevade pisamiseks. Lauaplaadi pinnal olev puidumuster kaunistab lauda ja mõjub looduslähedaselt. Laua ümber sobivad nii klassikalised puidust toolid kui ka pehmendusega retrostiilis söögitoolid.

Tammepuidust laud on viimistletud tumepruuni peitsiga. Helgema interjööri loomiseks võid laua valida hoopis valge peitsi viimistlusega!

Mõõdud: 220 x 90 x 75 cm (laius x sügavus x kõrgus)

Tule kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 75€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055