Fotod on illustratiivsed.

Söögilaud Hampton

1 255,00 1 004,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 3-6 nädalat

Tootja: Torkelson

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Elegantne söögilaud, mille ümber pühapäevahommikud võivad õhtusse venida – söögilaud Hapton!

Tihtipeale võib söögilaua tähtsus olla alahinnatud, sest kiire elutempo juures oleme harjunud kodus hommikusöögi võileivad autosse kaasa haarama või õhtustame mugavalt diivanil teleri ees. Söögilaud kannab aga endas väga tähtsat rolli, sest see annab võimaluse perel üheskoos maha istuda, üksteisega silmast-silma vestelda ning samal ajal hõrke toite nautida. Koosoldud ajast loodud mälestused kestavad igavesti! Paku oma lähedastele võimalus võtta söögikordadeks aeg maha – söögilaud Hampton on ideaalne valik söögituppa!

Tammepuidust söögilaud Hampton on väärikas sisustus, mis täidab interjööri looduslikkuse ja voolavusega. Laua sujuvalt ümarad nurgad pehmendavad massiivpuitu, ristis lauajalad aga loovad optiliselt õhulise üldmulje. Tugevus ja stabiilsus nii suurele lauale on tagatud tänu laua all olevale lisatoestusele. Kogu välimuse teeb põnevaks naturaalne puidu struktuur ning suitsutatud tooni viimistlus.

Mõõdud: 210 x 100 x 75 cm (laius x sügavus x kõrgus)

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055