Fotod on illustratiivsed.

Söögilaud Old Oak

From 1 769,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 3-6 nädalat

Tootja: Pohjanmaan

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Soliidne ja väärikas tammepuidust söögilaud Old Oak.

Üheks armastatumaks paigaks kodus on söögilaud, mille ümber pere saab hommikuti ja õhtuti kokku. Üheskoos istutakse enne ja pärast päevatoimetusi laua ümber, et muljeid jagada ja mõtteid vahetada. Söögilaua peamine funktsioon on aga pakkuda kvaliteetset paika toidu nautimiseks.

Söögilaud Old Oak on disainitud massiivsetest tammepuidu plankudest. Tugev metallist raam hoiab laua stabiilselt paigal ja mõjub materjalina puidule tasakaalustavalt. Puidu ja metalli põneva kombinatsiooniga söögilaud Old Oak sobib ideaalselt nii rustikaalsesse maamajja kui ka modernsesse linnakoju. Täispuidust naturaalne laud õhkab ruumi soojust ja hubasust, samal ajal metallist lauajalg aga põhjamaalist kargust.

Isikupärane tammepuidust söögilaud Old Oak on elegantse ja puhta joonega, sobitudes erinevat stiili toolidega. Paiguta söögilaua ümber klassikalised puidust toolid, modernsemad pehmendusega söögitoolid või hoopis tammepuidust pink. Teadupärast on tammepuidust mööbel äärmiselt vastupidav ja muutub ajaga aina kaunimaks. Seega võib tõdeda, et söögilaud Old Oak jääb väärikalt perre pikkadeks aastateks.

Tammepuidust söögilaud Old Oak on kolmes eri värvivalikus: naturaalne tammeplaat mustade jalgadega, tumedaks toonitud tammeplaat mustade jalgadega ning valgeks toonitud tammeplaat valgete jalgadega. Täiusliku istumisala saad, kui valid juurde samasse sarja kuuluva pingi Old Oak.

Söögilaud Old Oak mõõdud on toodud juuresoleval pildil.

Suurus

140 cm, 180 cm, 240 cm, 280 cm

Värv

Tamm nordic, Tamm õlitatud, Tamm smoked

Jalad

Metall must, Metall valge

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055