Fotod on illustratiivsed.

Söögilaud Olivia 100×180+50×75 cm

From 955,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 3-6 nädalat

Tootja: Pohjanmaan

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Üheskoos on lõbusam – klassikalise disainiga pikk söögilaud Olivia ümber mahuvad kogu pere ja sõbrad!

Söögilaud peab olema kvaliteetne, vastupidav ja soliidne. Sõltumata tänapäeva sisekujundustrendidest on klassikalise disainiga söögilaud alati hea investeering. Klassikalise disainiga pikk söögilaud Olivia on justkui truu perekonna liige, kellele saad alati kindel olla – väljapeetud ilmsega, stabiilne ja rõõmu toov.

Klassikalise disainiga pikk söögilaud Olivia meeldib kõigile, kuivõrd see on välimuselt ajatu ja pretensioonitult kaunis.

Olivia söögilaud kuulub klassikalise disainiga söögitoamööbli sarja, mis koosneb laiast valikust erinevates toonides ja mõõdus söögilaudadest. Nõnda saad valida just oma kodu suurusega sobituvas mõõdus söögilaua:

  • 90×140 cm

  • 110×220 cm

  • 95×180 cm

  • 90×140+40 cm

  • 100×180+50 cm

  • 110×165+50 cm

Koos on alati parem! Nutikas on valida söögilaud, mida on võimalik vajadusel pikemaks teha, sest nõnda saad nautida kokakunsti šedöövreid veelgi suuremas seltskonnas.

Värv

Kask lakitud, Kask tumepruun, Kask valge, Tamm lakitud, Tamm must peits, Tamm nordic, Tamm õlitatud, Tamm smoked

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055