Fotod on illustratiivsed.

Söögilaud Olivia / 110×165+50×75 cm

901,001 348,00
765,851 145,80

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 3-6 nädalat

Tootja: Pohjanmaan

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Üha enam eestlasi pöörab söögitoamööbli valimisele suurt tähelepanu. Ühise söögilaua taga istumine loob traditsioone ning lähendab pere- ja sõpruskondi. Suuremates kodudes on populaarne ka spetsiaalse söögitoa või -ala sisustamine, kuhu aukohale valitakse suur söögilaud.

Pikendatav söögilaud on üks praktilisemaid valikuid söögituppa. Kui igapäevaselt võib suur laud olla ebapraktiline – iseäranis siis, kui kodus on ruumi pigem vähe – siis pikendatav laud mahutab ka suurema seltskonna kenasti laua ümber istuma. Söögilaud Olivia on justkui loodud söögituba troonima!

Pikendatav laud Olivia on klassikalise ning ajatu välimusega kvaliteetsest puidust valmistatud söögilaud, mis mahutab mugavalt istuma 6-8 inimest. Ovaalne kuju loob lisapinda ka lauaplaadile, et saaksid lauale mahutada kõik oma parimad hõrgutised!

Kauni ning vastupidava pikendatava söögilaua mõõdud on 110x165x75 cm, vaheosa laius on 50 cm.

Värv

Kask lakitud, Kask tumepruun, Kask valge, Tamm lakitud, Tamm must peits, Tamm nordic, Tamm õlitatud, Tamm smoked

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055