Söögilaud Planet

1 026,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Viimase 30 päeva madalaim hind: 872,10

Laost otsas

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Mõõdud

Kirjeldus

Kirjeldus

Nii tugevad, kui on perekonna traditsioonid, nii tugevad saavad olema ka nendevaheline side.

Traditsioone tasub luua ja hoida igapäevaselt au sees, sest need kujundavad idüllilised mälestused koosveedetud aegadest. Söögilaud Planet on see laud, mille ümber nauditakse maitsvaid toite või vesteldakse niisama maailma asjadest.

Ümmargune söögilaud Planet on piisavalt suur, et mugavalt selle ümber ka suurema seltskonnaga istuda. Ümar laud loob õhkkonna, milles on kõigil mugav üksteisega suhelda. Ümara plaadiga söögilaud Planet toetub keskelt peenikesele jalale, mille toetuspind alt poolt laieneb. Selline disain annab lauale nostalgilist retrohõngu, samas kui lauaplaat ise on moodsalt hallika betooni välimusega.

Tugev ja vastupidava lauaplaadiga söögilaud Planet toetub metallist jalale, tagades maksimaalse stabiilsuse ja vastupidavuse. Söögilaud Planet lauaplaat on võimalik valida nii karastatud klaasist kui ka puidust. Tutvu erinevate valikutega pildigaleriis!

Söögilaud Planet on ideaalne laud nii söögituppa kui ka kööki. Laua ümber sobivad ideaalselt näiteks Sibilla toolid.

Mõõtmed: Ø 120, kõrgus 75 cm

Tule kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 75€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055