Fotod on illustratiivsed.

Tool Classic

81,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Söögilaua toolidele esitame sageli pigem kõrgeid nõudmisi. Esmatähtis on muidugi see, et söögitoas olevate toolide istumisalus oleks pehme. Mugavust lisab alati keskmisest kõrgem seljatugi, mis ei lase kehal ära väsida. Kuna söögilaua toole kasutame iga päev, pole vähemoluline ka nende vastupidavus ning loomulikult välimus!

Tool Classic on oma nime vääriliselt tõeline klassika. Tumedast puidust tool mõjub mistahes interjööris elegantselt ning muljetavaldavalt. Tooli kattev naturaalne puidumuster sobib imehästi kokku loomulikus toonis heleda istmepadjaga.

Lisaks veatule välimusele on söögilaua tool Classic ka tõeliselt mugav! Disainerid – otsekui teades, et aeg lähedaste ning hea toidu seltsis kipub otsekui lendama – on loonud söögilaua toolile ergonoomilise, pisut nõgusa seljatoe, mis toetab sinu ja su pereliikmete keha parimal moel.

Klassika on see, mis oli, on ja jääb. Vali oma koju kvaliteetne ning kaunis söögitoakomplekt, soetades mugavad ning stiilsed Classic söögilaua toolid!

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055