Fotod on illustratiivsed.

Tool Logo 3151 antimikroobne

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Logo tootesari on valikus ka antimikroobsena ehk nii kõvad kui pehmed mööbliosad on valmistatud spetsiaalse hõbeda ja vase tehnoloogiaga. Antimikroobne mööbel takistab mikroobide, bakterite, hallituste ja teiste haigustekitajate levikut, paljunemist ja vähendab nendesse haigestumist.

Küsi lisa Isku spetsialistidelt ning loe lähemalt antimikroobsest mööblist siit: https://isku.ee/health

Sisustades konverentsiruume, fuajeed või õpperuume, on keskne tähtsus toolidel. Õigesti valitud toolid tagavad töise meeleolu ja istumismugavuse pikkadeks töötundideks. Samuti on oluline, et tool oleks vastupidav ja kompaktselt ladustatav. Kõik toodud kriteeriumid täidab tool Logo!

Raimo Räsäneni disainitud Logo tooteseeria toolid muudab sümpaatseks nende minimalistlik disain, mida iseloomustavad selged ja lihtsad jooned ja kombinatsioon puidust ja metallist. Logo tooteseeria toolid on kaunid ja vastupidavad. Tegu on ideaalse tooliga säramaks omapäi või paigutades ridade viisi kõrvuti – mõlemal juhul jätab tool soliidse mulje.

Vali interjööriga ideaalselt sobituv tool! Logo tooteseeria toolide käetoed on valmistatud pöögist, tammest või värvitud sinu soovitud värvitooni. Metallraami tooniks saad valida kas tumeda grafiti, halli, valge või hõbedase. Tekstiilpolstri värvi saad ise valida laiast värvivalikust!

Toole Logo 3150 ja Logo 3151 saab virnastada ja nad on varustatud eemaldatava ja vahetatava kattega. Käetugedega Logo 3151 on saadaval ka 5 cm suurendatud laiusega ja kirjutusalusega. 

Käetugedega tooli mõõdud: 55 x 54 x 87 cm (laius x sügavus x kõrgus)

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055