Fotod on illustratiivsed.

Tool OMP KLC EDU

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Itaalia disain ja kvaliteet, mis tänu oma ergonoomikale on eelistatuim valik just avalikku ruumi!

OMP KLC sarja kuuluvad tooted on polüpropüleenist toolid tugeval metallist raamil, mis on varustatud plastikust kaitsetega põranda kriimustuse ja libisemise vastu. Klaaskiuga tugevdatud tool on valatud ühes tükis ning teeb sellest eriti vastupidava eseme just avalikku ruumi: õppeasutused, kontorid ja bürood. Puhtad ja selged jooned ning ümarad nurgad teevad neist stiilselt praktilised sisustustooted igasse interjööri. Tänu laiale värvivalikule leiab kindlasti sobiva lahenduse igasse ruumi. Kõik toolid on võimalik soovi korral varustada istmepehendusega.

Tool OMP KLC EDU on spetsiaalselt õppeasutusse loodud tool tähtjalaga viiel rattal,  võimaldades ruumis kergesti ringi liikuda. Tugevast plastikust jalaraami küljes on kang istmekõrguse reguleerimiseks ning väike riiuliosa tahvelarvuti või raamatute hoiustamiseks. Valikus on ka suurema korvalusega jalg kuue rattal. Klaaskiud ja polüpropüleeni segust vastupidav pliiatsirenniga kirjutusalus on mugav lauake märkmete tegemiseks, lugemiseks või tahvelarvuti aluseks. Tool OMP KLC EDU on vastupidavast plastikust tool eelkõige koolidesse, koolituskeskustesse ning muudesse õppeasutustesse.

Tooli OMP KLC EDU madalaim istumiskõrgus on 40,2 cm.

Mõõdud: 64,3 x 62,6 x 75,5 cm (laius x sügavus x kõrgus)

Lae alla põhjalik tootekaart OMP KLC siit.

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055