Fotod on illustratiivsed.

Tool Step+ antimikroobne

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Kontoritool Step+ on valikus ka antimikroobsena ehk nii kõvad kui pehmed mööbliosad on valmistatud spetsiaalse hõbeda ja vase tehnoloogiaga. Antimikroobne mööbel takistab mikroobide, bakterite, hallituste ja teiste haigustekitajate levikut, paljunemist ja vähendab nendesse haigestumist.

Küsi lisa Isku spetsialistidelt ning loe lähemalt antimikroobsest mööblist siit: https://isku.ee/health

Töötooli otsingud võivad osutuda oodatust keerulisemaks, kuivõrd toole erinevate funktsioonidega on meeletult palju. Paratamatult tekib küsimus – millist valida ja mida jätta? Mis funktsioon on eriti oluline? Kui otsid ideaalset töötooli, ent ei soovi anda järele tooli funktsionaalsuse osas, siis töötool Step+ on ainuõige valik!

Valides kontorisse sobilikku töötooli, tuleks teadvustada, et tegu pole tooliga, millel pisut aega istume, vaid tooliga, millel veedame suure osa päevast! Selleks, et toetada sinu töötamise efektiivsust ja hoida keha reipana, tasub kindlasti töötooli hoolikalt valida ja sellesse investeerida.

Step+ tooli tootekaart mõõtude ja lisainfoga (ENG) on siin.

Vaata lähemalt töötooli kasutust tutvustavat videot:

Kombineeri ise mugavaim töötool! Step+ kontoritooli disain on voolujooneline ja ergonoomiline. See kuulub Step+ tootesarja valikusse, millest leiad erineva suurusega istme ja seljatoe osasid. Lisaks saad valida istmeosa kahe pehmusastme vahel: pehme või normaalne. Istme ja seljatoe mehhanisme saab reguleerida üksteisest sõltumatult.

Töötool Step+ on ülimalt funktsionaalne! Tool kätkeb kõiki hädavajalikke kontoritooli funktsioone ja veel palju enamatki. Istmealusest kangist saad hõlpsasti muuta tooli kõrgust ning iste kiikuvaks. Loomlikult saad muuta ka käetugede kõrgust ning pikkust või soovi korral soetada täiesti käetugedeta variant. Seljatoe taha on võimalik lisada pintsakuhoidja. See tool on saadaval vastavalt vajadusele kas rullikutega varustatud toolijalaga või plaatjalaga. Ideaalsemat tooli on raske ette kujutada!

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055