Fotod on illustratiivsed.

Tool Still antimikroobne

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Kontoritool Still on valikus ka antimikroobsena ehk nii kõvad kui pehmed mööbliosad on valmistatud spetsiaalse hõbeda ja vase tehnoloogiaga. Antimikroobne mööbel takistab mikroobide, bakterite, hallituste ja teiste haigustekitajate levikut, paljunemist ja vähendab nendesse haigestumist.

Küsi lisa Isku spetsialistidelt ning loe lähemalt antimikroobsest mööblist siit: https://isku.ee/health

Töökeskkond on äärmiselt oluline tagamaks, et ka pärast pikka tööpäeva jaguks energiat pere ja sõpradega kvaliteetaaja veetmiseks. Ergonoomilisus ja mitmekülgsus on töötooli puhul esmatähtsad, et muuta igapäevane töötegemine lihtsamaks. Kui väärtustad modernset disaini ja kvaliteeti, siis tool Still on parim valik!

Kuna inimesed seostavad visuaalselt ja tunnetuslikult esemeid ja situatsioone, siis kontorisse õige töötooli valimine on ülimalt tähtis ka selleks, et luua töine meeleolu. Kontoritool Still disainis on oskuslikult kombineeritud klassikaline siluett ja kaasaegne disain. Selle istmeosa on pehme polsterdusega ning kõrge seljatugi pakub ideaalset toestatust ja äärmiselt mugavat istumisaset. See tool on kahtlemata soliidne valik igas stiilis interjööriga kontorisse! Antimikroobsel mudelil on käetoed varustatud spetsiaalse vase ja hõbeda pinnaga ning antimikroobse kangaga.

Kvaliteetne tool Still kätkeb endas olulisi funktsionaalseid valikuid. Istme all asuv kang võimaldab hõlpsasti reguleerida tooli kõrgust ning istmeosa kiikuvust. Nõnda saad aeg-ajalt tööasendit muuta, et keha ei väsiks ning vaim püsiks ärksana. Mustast plastikust ristjalg on varustatud viie rullikuga võimaldades mugavalt muuta selle asukohta. Reguleeritava kõrgusega peatugi on pikema istuja jaoks tõeline elupäästja!

Tool on varustatud 3D käetugedega: käetugede asendit on võimalik muuta 15.5 cm külgsuunas, 6 cm ette-taha ja 10 cm vertikaalselt.

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055