Fotod on illustratiivsed.

Töölaud Aino

358,00586,00
286,40468,80

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 3-6 nädalat

Tootja: Pohjanmaan

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Tänapäeva moodsad lahendused võimaldavad paljudel tööd teha ka kodust lahkumata. Kui muidu võib suur osa päevast just kodu-töö vahelt liikumisele kuluda, siis kodukontoriga võidad aega justkui juurde!

Praktiline töölaud on oluline aspekt loomaks mugav töötegemise nurk – olgu see siis elutoa nurgas või eraldi toas. Kui ruumi on pigem vähem, siis töölaud Aino on ideaalne valik! See kompaktne ent stiilne lauake pakub piisavat ruumi, kus toimetada sülearvutiga, kirjutada konspekte või lugeda raamatuid.

Töölaud Aino on disainis paistab silma kerge retrohõnguline tunnetus – ümaravormilised jalad on ostest kergelt koonuselised, luues visuaalselt kergema mulje. Ümarate nurkadega lauaplaat on servadest õhenev ning sobitub kergesti igasse ruumi.

Ajatult elegantne töölaud Aino on inspireeriv paik nii töö tegemiseks, kodusteks õpinguteks kui ma oma meelishobiga tegelemiseks! Valikus on laudu erineva viimistlusega: valgeks värvitud kasest jalgade ja kasest MDF plaadiga laud, lakitud naturaalsest tammest jalgade ja tamme spooniga lauaplaadiga laud ning mustaks peitsitud tammejalgade ja tammespooniga laud.

Vali oma koju sobivaimat värvi kirjutuslaud Aino!

Mõõdud: 115 x 50 x 73,5 cm (laius x sügavus x kõrgus)

Värv

Tamm tiigi peits, Kask must, Kask valge, Tamm lakitud, Tamm must peits, Tamm nordic, Tamm smoked

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055