Fotod on illustratiivsed.

Töötool MAC 550 x 550 mm

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 5-7 nädalat

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Kodukontorisse töötooli valimine annab sulle oluliselt rohkem loomingulist vabadust, kui tooli valimine ühingu kontorisse. Kodukontori saad sisustada just sellise, et see haakuks sinu maitsemeelega. Miks mitte tuua oma tööellu vaheldust sisekujunduslike elementidega? Töötool MAC on ühendab suurepäraselt töötooli praktilisuse ja omanäolise disaini!

Teadupärast just staatiline asend väsitab istuvat keha kõige rohkem. Töötool MAC kätkeb endas kõiki tüüpilisi töötoolile omistatavaid funktsioone, mis aitavad võidelda väsimusega tööpostil. Toolijala rullikud muudavad laua ja riiuli vahet liikumise kiireks ning mugavaks. Selle istme all asub kang, millest saad soovi korral tooli kõrgust muuta, et vajadusel veidi istumisasendit muuta. Seega on tegu ideaalse töötooliga!

Lisaks funktsionaalsusega on töötool MAC ainulaadse disainiga, tuues kodukontorisse esteetilist põnevust ja omapära. Tooli istmeosa pargipingist inspireeritud ülimalt askeetlikku disaini täiustab ootamatult erk tonaalsus. Kahtlemata on tegu kõneainet pakkuva disainiesemega!

Töötool MAC istmeosa on saadaval mitmes erinevas värvitoonis, nõnda saad valida interjööriga enim sobituva tooli. Näiteks valge istmeosaga tool lisab ruumile helgust ja lihtsust, see eest erk punane vürtsitab ruumi võimsa energialaenguga.

Tooli mõõdud on 550×550 mm (Laius x Sügavus).

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055