Töötool Magna Task

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 3-6 nädalat

Tootja: Tronhill

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Mõõdud

Kirjeldus

Kirjeldus

Töötool Magna Task on tunnustatud oma ergonoomika ja väljapeetud disain poolest.

Pole vahet, kas teed tööd kontoris või kodus – istumine olgu mugav, kuid samas keha toetav. Just tänu mitmekülgsete reguleerimisvõimalustega töötool Magna võimaldab parima istumisasendi seada igaühele. Säti istumisosa kõrgus ja seljatoe kõrgus selliselt, et jalad ulatuksid jalatoele ning selja alaosa oleks toestatud. Tavapärasest väiksem seljatugi ning kõrgem istumisasend võimaldab toolil kergesti liikuda.

Ergonoomiliselt disainitud töötool Magna Task laseb kehal toestatult istuda, samas pakkudes liikumisvabadust. Mugav istumine, mis ei koorma keha, võimaldab kogu tähelepanu tööle suunata.

Mugavust lisavad metallist jalatugit ning ratastega jalarist on valikus nii metallist kui plastikust. Kangaste ja/või naha valik on lai, küsi kindlasti lisa!

Töötool Magna mõõtmed on toodud juuresolevas galeriis. Standardkangaste valiku leiab siit.

Tule Tallinna või Tartu kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 75€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055