Fotod on illustratiivsed.

Töötool Step+ võrkseljatoega

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 5-7 nädalat

Tootja: ISKU

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

ISKU Step+ kontoritoolide kollektsioon on täienenud nelja uue võrkseljatoega mudeliga, säilitades ergonoomilised omadused ja istumismugavuse.

Vaikimisi on Step+ võrkseljatoega kontoritoolid varustatud pehmete 3D 360° käetugedega, mida saab suurepäraselt reguleerida. Võrkseljatugi on alati varustatud nimmetoega. Istme kattekanga saab valida ISKU kangaste laiast valikust. Iste on saadaval kahes suuruses. Mudelitel 29N ja 39N on standardvarustuses peatugi.

 

Step+ võrkseljatoega tooli tootekaart mõõtude ja lisainfoga on SIIN.

 

Valides kontorisse sobilikku töötooli, tuleks teadvustada, et tegu pole tooliga, millel pisut aega istume, vaid tooliga, millel veedame suure osa päevast! Selleks, et toetada sinu töötamise efektiivsust ja hoida keha reipana, tasub kindlasti töötooli hoolikalt valida ja sellesse investeerida.

Vaata lähemalt töötooli kasutust tutvustavat videot:

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055