Fotod on illustratiivsed.

Töötool Step+

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 5-7 nädalat

Tootja: ISKU

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Töötooli otsingud võivad osutuda oodatust keerulisemaks, kuivõrd toole erinevate funktsioonidega on meeletult palju. Paratamatult tekib küsimus – millist valida ja mida jätta? Mis funktsioon on eriti oluline? Kui otsid ideaalset töötooli, ent ei soovi anda järele tooli funktsionaalsuse osas, siis töötool Step+ on ainuõige valik!

 

ISKU Step+ on kõrgekvaliteediliste kontoritoolide sari professionaalseks kasutamiseks. Õigesti valitud kontoritool suurendab töö efektiivsust ja mugavust töökohal. Täielikult kohandatavad töötoolid on loodud mugavuse maksimeerimiseks ja intensiivseks kasutamiseks.

Step+ kontoritoolid on unikaalsed nii ergonoomika kui ka disaini poolest. Kasutaja saab valida enda mõõtudele ja eelistustele vastava suurusega istme ja seljatoe. ISKU Step+ on maailma esimesed kontoritoolid M1 klassifikatsiooniga, mis tõestab, et nende õhku eralduvad heitmed on madalad.

*Toolid on testitud ja vastavad: EN 13335-2ja  EN 1335-3

*Mehhanismidele garantii 5-aastat

 

Step+ tooli tootekaart mõõtude ja lisainfoga (ENG) on siin.

Valides kontorisse sobilikku töötooli, tuleks teadvustada, et tegu pole tooliga, millel pisut aega istume, vaid tooliga, millel veedame suure osa päevast! Selleks, et toetada sinu töötamise efektiivsust ja hoida keha reipana, tasub kindlasti töötooli hoolikalt valida ja sellesse investeerida.

Vaata lähemalt töötooli kasutust tutvustavat videot:

Disain: Juha Lätti

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055