Fotod on illustratiivsed.

Töötool Tutor 600×600 mm

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 5-7 nädalat

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Möödas on aeg, mil ebafunktsionaalsed töötoolid olid terviseprobleemide allikaks. Kaasaegsed disainilahendused võimaldavad ühildada efektselt tooli mitmekülgsuse ja ilusa disaini. Töötool Tutor on kaasaegse töötooli musternäidis!

Tutor kontoritool on klassikalise välimusega töötool, mis sobitub hästi igas stiilis töökeskkonnaga. Selle seljatugi on kergelt kaarjas, tagamaks mugava toestuse selja keskosale. Tooli istmeala on polsterdatud ning kaetud kangaga. Kvaliteetselt valmistatud tool on äärmiselt vastupidav, mistõttu on tegu investeeringuga pikkadeks aastateks. Valides erksamatooniline istmekatte, saad igati pasliku tooli lapse või teismelise koolilaua juurde.

Selle tooli eripära seisneb mitmekülgsetes reguleerimisvõimalustes. Istmeosa all asuvast kangist saad hõlpsasti muuta tooli kõrgust. Lisaks on võimalik muuta ka seljatoe kaldenurka. Sõltuvalt sinu töö loomusest ja vajadusest stabiilse istumisaseme järgi, saad valida tooli jala kas rullikutega või ilma. Seega on tegu ideaalse tooliga ka laborisse või tööstusliinile.

Tooli mõõdud on 600×600 mm (Laius x Sügavus).

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055