Fotod on illustratiivsed.

Tugitool Comfort 80x86x102

997,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg üle 10 nädala

Tootja: Pohjanmaan

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Tugitooli soetamisel peaks eelkõige lähtuma mugavusest ja kvaliteedist. Mugavus tagab, et tugitool saab peres armastatud ja tihti kasutatud. Kvaliteetne tugitool toob kasutajatele rõõmu aastakümneteks ja on hea mööbliese, mida nii-öelda edasi pärandada oma järglastele oma ellu astudes.

Comfort tugitooli tugev ja vastupidav raamistik on kaetud superpehme polstriga, mis muudab soliidse ilmega tugitooli oma nimele vääriliseks – äärmiselt mugavaks.

Comfort tugitoolile saad valida puidust toolijalad või metallist jalarõnga. Puitjalgadega tugitool on paslik hubasesse lugemisnurka. Metallist jalarõngaga Comfort tugitool oleks futuristlik täiustus modernsesse koduinterjööri või hoopis hotelli fuajeesse. Metallist torujalg lisab tugitoolile efektse pöörleva funktsiooni.

Tugitooli kattematerjaliks on võimalik valida tekstiili ja naha vahel. Nahkkate lisab tugitoolile praktilisust, kuivõrd naha puhastamine kergelt niiske lapiga on imelihtne. Tekstiilkate toonitab tugitooli ülesehituse soliidsust.

Tugitool on mõõtudes 80x86x102cm (Laius x Sügavus x Kõrgus). Väljatoodud “hind alates” on antud 3.klassi tekstiilist kattematerjalile ja ei sisalda toolijalgu. Toote lõplik hind sõltub kattematerjali ning toolijala valikust.

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055