Fotod on illustratiivsed.

Tugitool Flex

963,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 6-10 nädalat

Tootja: Isku

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Otsid sobilikku istumisaset lapse või teismelise tuppa või miskit silmapaistvat elutoa lugemisnurka? Just tihti ei saa tugitoole kirjeldada lustaka sisustuselemendina, kuid täpselt seda Flex tugitool endast kujutab. Taoline lustakus on igati paslik elavdamaks kontoriruumide interjööri või lisamaks rõõmsameelsust noorima pereliikme tuppa.

Oma tuba, oma luba! Stabiilsel ringjalal seisev Flex tugitool on varustatud kiikumismehhanismiga, mis toetab fantaasiarikast mõtetelendu. Kõrge seljatugi ja kuklatagune lisatoestus muudavad tugitooli lausa nii mugavaks, et seda võiks kasutada isegi arvutitoolina. Kui laud pole piisavalt kõrge ning käetoed jäävad tooli laua alla lükkamisel ette, soovitame heita pilgu käetugedeta Flex Y tugitoolile.

On selge, et Flex tugitool võlub ennekõike noorusliku disainiga. Paindlikkust lisab võimalus valida kattematerjaliks nahk või tekstiil. Kattematerjalide värvivalik on väga lai! Ootame sind värvivalikuga tutvuma esinduskauplusesse või küsi pakkumist siit samast! Tugitooli kasest käetoed saad valida kas naturaalsena, värvitud mustaks või valgeks, peitsitud mustaks, valgeks, tamme või pähkli tooni.

Väljatoodud “hind alates” on antud kasest käetugede ja tekstiilist kattematerjalile. Toote lõplik hind sõltub kattematerjali ja käetoe valikust.

Mõõdud: 66x86x109 (Laius x Sügavus x Kõrgus).

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055