Fotod on illustratiivsed.

Tugitool Tampa

541,00734,00
432,80587,20

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 6-10 nädalat

Tootja: Bellus

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Täiuslik sisekujundus koosneb hoolikalt läbimõeldud mööbliesemete detailidest ja disainielementidest. Tugitoolid peegeldavad omaniku maitse-eelistust ja iseloomu. Kui sa väärtustad elegantsust, ajatut klassikat ja traditsioonilisi siluette, siis Tampa tugitool on parim valik!

Reguleeritavad tugitoolid võimaldavad väärtuslikku toaruumi ja rahalist ressurssi kokku hoida, kuivõrd pole vaja soetada vähese funktsionaalsusega tumbat. Tampa tugitool on reguleeritav, see tähendab, et ühe lihtsa liigutusega on tugitool muudetav lõõgastavaks lamamistooliks. Me kõik teame, et teinekord kerge uinak oma lemmiktugitoolis on kosutavam kui diivanil või voodis.

Tampa tugitool on klassikaliselt ilus mööbliese, mille puhul on iga detail tasakaalus. Tugitooli seljatoe õmblusdetailid lisavad väljapeetust ja üleni kangaga kaetud käetoed suursugusust. Kõrge seljatugi ja pehme istumisase garanteerivad ülimalt mugava istumiskogemuse.

Tugitooli kattematerjaliks saad valida tekstiili või naha. Toote lõplik hind sõltub kattematerjali valikust. Antud hind kehtib hallile sametist kangale Juke 101.tugitool

Istumiskõrgus on 45 cm.

Mõõdud: 80 x 85/132 x 100 cm (laius x sügavus x kõrgus)

Kangas

Adore 149 silver, Adore 56, Juke 132, Juke 51, Juke Ivory 101, Tarim 10, Tarim 15, Tarim 18, Torello 293 cognac, Torello 297 pearl

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055