Fotod on illustratiivsed.

Tumba Diva

348,00696,00
295,80591,60

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 6-10 nädalat

Tootja: Pohjanmaan

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Hinnatuimad on just need esemed, mis teevad meie elu lihtsamaks! Tumba Diva on multifunktsionaalne aksessuaar koju.

Väikesed elemendid loovad interjööri harmooniliseks. Väiksemas ruumis, kuhu diivani kõrvale ehk tugitool ei mahu, võib alternatiivina kasutada hoopis tumbat. Ümaravormiline tumba Diva on piisavalt tugev ja stabiilne, et kasutada seda just istumisalusena. Komplekti kuuluv puidust valge kandik annab aga hoopis uue võimaluse kasutada tumbat kohvi- ja abilauana.

Kujutle, et istud pärast pikka väsitavat päeva oma lemmik tugitoolis või diivanil ning kosutav jook või pähklikauss on just käe ulatuses tumba peal! Just nii mugavat elu tumba Diva võimaldabki! Tumba peal olev kandikuosa on äravõetav, et saaksid köögist juba joogid ja söögid mugavalt kandikul kandes tuppa tuua.

Antud hind kehtib tumbale sametist hallika kangaga Megan 17. Tumba Diva on kahes mõõdus ning kangaste valik on suur. Küsi lisainfot!

Mõõdud: 40 x 60 ja 90 x 60 cm (läbimõõt x kõrgus)

Suurus

Ø60cm, Ø90cm

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055