Fotod on illustratiivsed.

Tumba Round madalam

180,00212,00
144,00169,60

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 6-10 nädalat

Tootja: Bellus

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Mitmekülgse funktsionaalsusega tumba on küll väike, ent nutikas ese elutuppa.

Ühest küljest praktiline, teisalt aga stiilne element igasse interööri: kasuta tumbat jalgade toetamiseks, kui istud lesides tugitoolil või aseta see diivani kõrvale väiksemate esemete alusena. Mitmeotstarbeline tumba Round leiab kasutust nii elutoas kui ka muudes ruumides, kus on tarvis näiteks lisaistekohta pakkuda. Miks mitte kasutada tumba Round ka lastetoas, sest üleni pehme ja ümmarguse disainiga tumba võib osutuda vägagi mänguliseks.

Kuigi tumba Round on  pehme, on see siiski parajalt toekas, et sellel on ka mugav istuda. Tänu suurele kangaste materjali ja värvide valikule leiab igasuguse stiiliga interjööri sobiva tumba. Tule vali kangas Isku kauplusest koha pealt!

Tumba Round on kahes mudelis: kõrgem ja peenem silindrikujuline ning madalam ümaravormiline. Neid kahte omavahel koos kasutades saab luua põneva sisekujundusliku lahenduse, mis lisab ruumi kodust hubasust.

Antud hind on tumbale 4.klassi kangaga. Lõplik hind tuleneb konkreetsest kangamaterjalist.

Mõõdud: Ø 70 cm, kõrgus 38 cm

Kangas

Boston 10 Lightbrown, Boston 123 Brown, Boston 162 Green, Boston 6 Yellow, Boston 79 Grey, Bull 149 Silver, Bull 158 Green, Bull 28, Bull 67 Darkgrey, Credo 56

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055