Fotod on illustratiivsed.

Tumba Venice

From 279,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tootja: Ermatiko

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Elutuba on igas kodus ülioluline, sest seal jagatakse pere ja lähedastega suuri emotsioone, tähistatakse märgilisi saavutusi ja elatakse teineteisele kaasa. Seetõttu on oluline, et elutoas oleks kõigil mugav ja õdus olla. Tumba Venice tagab istumisnaudingu ka kõige valivamale pereliikmele!

Tugitool koos tumbaga on täiuslik komplekt, mis on pere poolt armastatud oma mugavuse ja pretensioonituse tõttu. Pärast pikka väsitavat tööpäeva või füüsilist aiatööd pole miskit paremat, kui istuda oma lemmiktugitoolis ja tõsta jalad tumbale puhkama. Lisaks lõõgastusele pakub tumba Venice ka võimaluse näiteks istumiseks, kui ootamatult on külla saabunud palju külalisi, kes kõik võib-olla  diivanile istuma ei mahu.

Tumba Venice on välimuselt traditsiooniline ja lihtne. Tumba ise on korralikult vedrustatud ja polsterdatud, et pakkuda tõelist istumisnaudingut. Tumba jalgade kõrgus on 15 cm, muutes liigutamise ja selle alt tolmu eemaldamise ülilihtsaks. Venice sarjast on saadaval ka tugitool ja erineva suurusega diivanid, mille kombineerimisel saad luua oma koju imeilusa ja mugava terviku.

Tumba Venice on kaetud tekstiiliga. Kattematerjalide värve on palju erinevaid, võimaldades sul valida interjööriga ideaalselt sobituva ja endale meelepärase kangaga tugitooli. 

Mõõdud: 51 x 51 x 45 cm (laius x sügavus x kõrgus)

Kangas

Diamond 401, Divine 07, Eros 16 sand, Eros 27 soft silver, Milton 03, Milton 19, Napoli 24, Orinoco 24, Orinoco 37, Sublim 01, Sublim 05

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055