Fotod on illustratiivsed.

TV-kapp Frame 90x42x56 cm

438,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tootja:

Laost otsas

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Üha enam jõuab sisustusmoe trendide maailma lahendusi, mis on uudsed, omanäolised ning traditsioonide piire nihutavad. Nii, nagu on unikaalne iga inimene, on eriline ning väärtuslik ka iga kodu, olgu ta linnas või maal, metsa sees või mere ääres, suur või väike.


Isku üks hinnatumaid mööbliseeriaid Frame paistab teiste seast kohe silma. Stiilne kombinatsioon naturaalsest ning mustaks värvitud puidust mõjub kontrastselt ning modernselt, olles samas oma vormilt piisavalt lihtne, et sobida ka rustikaalsesse interjööri.


Teleri asetamine kapile on samuti kaasaegne lahendus iseäranis selle praktilisuse tõttu: kompaktselt lahendatud sisekujundus loob ruumi õhku, avarust ning mõjub rahustavalt. Less is more! TV-kapp Frame ühendab endas näiteks telerialuse, ustega kapi ning kaks sahtlit. Samas saab seda kasutada ka tavalise kummuti või abilauana – kuidas parasjagu soovid!


Frame tooteseeria on soome disainerite suurepärane looming, mis on valmistatud kvaliteetsest materjalist ning ajatu disainiga, kuna on loodud kestma kaua! Kõik kapi osad avanevad ning sulguvad hääletult ning pehmelt. Kapp seisab kõrgetel jalgadel, mis teeb nii koristamise kui ka kapi liigutamise väga mugavaks.


TV-kapi Frame mõõdud on 90x42x56 cm (pikkus x laius x kõrgus).

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055