Fotod on illustratiivsed.

TV-kapp Kolo 150x36x59 cm

836,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 6-10 nädalat

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

TV-kapp Kolo on väga mõnus kombinatsioon klassikast ning trendikast: omavahel on ühendatud traditsioonilises võtmes kapp ning ehtskandinaavialik raamiosa, mis tipneb kaunite koonusekujuliste jalgadega. Tulemus on šikk, võluv ning igati tähelepanu tõmbav!

Kolo tooteseeria on saanud meie klientide seas kiirelt väga populaarseks. Tegemist on kvaliteetse mööblisarjaga, millel on selgelt oma nägu – ning seda meie kliendid hindavad! Seisneb ju iga inimese väärtus tema unikaalsuses ning see peegeldub ka kõikides eripärastes kodudes.

TV-kapp Kolo on lihtsa joonega, mida täiustavad omanäolised detailid, nagu näiteks geomeetrilise kujuga avad uste ning sahtlite avamiseks. Ustega kummut on väga sobiv variant, kui soovid oma tarbeesemeid, dokumente jmt panna pigem silme alt ära. See loob ruumi ühtlasi korrastatust ning avarust!

Kapil on vastupidav puitkonstruktsioon ning150 cm pikkune kapp sobib ideaalselt ka kodukinosüsteemi paigaldamiseks. Kõik Kolo sarja tooted on naturaalses värvikombinatsioonis – TV-kapp ühendab endas harmooniliselt puhta valge ning kasepuidu tooni.

TV-kapi Kolo mõõdud on 150x36x59 cm (pikkus x laius x kõrgus).

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055