Fotod on illustratiivsed.

TV-kapp Yumi

897,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 6-10 nädalat

Tootja: Rowico

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Põhjamaiselt ajastutruu sari Yumi pakub rohket hoiustamisruumi!

Ümarate nurkadega TV-kapp Yumi on segu kaasaegsest ja retrohõngulisest disainist. Elegantne panipaik sobib täiuslikult elutuppa just teleri aluseks. Kahe sahtli, avatud riiuliosaga ja kapiuksega kapp aitab asju organiseeritult hoiustada, hoides interjööri viisakalt puhtana. Kapp sobib täiuslikult meedia tarvikute, DVD-plaatide jms jaoks.

Pehmelt sulguvad sahtlid ja kapiuksed on üks tänapäevaseid nutikaid lahendusi, mis pakuvad mugavat kasutust ja hoiavad ära ebameeldiva põrutuse. Rootsis disainitud TV-kapp Yumi täispuidust koonuselised jalad on kerge nurga all, andes kogu ilmele äratuntava omapära. Uksenuppude puudumine mõjub aga visuaalselt puhtalt ja kaasaegselt.

Valge peitsiga viimistletud TV-kapp Yumi mõjub interjööris stiilselt. Kvaliteetsest tamme täispuidu karkassist mööbel jääb pikki aastaid oma eesmärki teenima. Klassikaline puit on omamoodi aegumatu ning seda on üpris lihtne muu mööbliga sobitada. Harmooniliseima tulemuse saab muidugi Yumi sarja kõikide toodetega.

Mõõdud: 152 x 42 x 60 cm (laius x sügavus x kõrgus)

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055