Fotod on illustratiivsed.

Üldlaud Haiku (erinevad mõõdud)

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 5-7 nädalat

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Kas otsid lauda, mis sobiks imehästi kohvikusse, koolimajja või hoopis mõne muu funktsiooniga avalikku ruumi? Tihtikasutatav laud peab olema stabiilne, kvaliteetne ja vastupidav, et ka pärast pikaajalist kasutamist näeks laud välja kaunis ja kulumata. Haiku üldlaud täidab kõik eeltoodud kõrged nõudmised.

Haiku üldlaua muudab eriliseks selle hoolikalt läbimõeldud detailid. See annab värske hingamise ja modernse ilme juugendstiilile, kuivõrd lauda kaunistavad kaarjate toestusdetailidega ja alt veidi kitsenevad lauajalad. Tegu on lihtsate detailidega, mis muudaval laua omaette sisustuselemendiks!

Haiku üldlaud on saadaval nii ümmarguse lauaplaadiga kui ka kandilise lauaplaadiga. Ümmargune laud ilmestab ruumi romantilisuse ja armsusega, mis ühendab laua ümber istuvat seltskonda. Kandiline laud kaunistab interjööri maitsekuse ja modernsusega.  

Vali ise meelepärane lauakõrgus ja materjal! Haiku üldlaud on saadaval erinevas kõrguses jalgadega. Materjalivalikus on peitsitud kask ja pöök.

Laua kõrguseks saad valida, kas 520 mm, 650 mm, 730 mm või 780 mm. 

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055