Fotod on illustratiivsed.

Üldlaud Moni 730 mm

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 5-7 nädalat

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Kohvikute ja sööklate puhul on üheks olulisimaks sisustusesemeks söögilaud. Sellises keskkonnas kehtib kuldreegel, et lihtsuses peitub võlu, kuivõrd mitu lauda peavad kõrvuti asetsedes head välja nägema. Moni üldlaud on parim valik ühtse ilmsega terviku loomiseks igas toitlustusasutuses.

Kohvikutes ja sööklates peab söögilaud olema mugava kõrgusega enamikule einestajatest, ruumika lauapinnaga ning rohke jalaruumiga laua all. Moni üldlaud on vastab kõikidele eeltoodud kriteeriumitele, pakkudes mugavat einestamisaset kõikidele laua ümber istujatele. Jäägu või kauemaks!

Moni üldlaual on tugevad ja stabiilsed metalljalad, mis on varustatud kummiotstega. Nõnda püsib laud kõikumata paigal ega riku põranda viimistlust. Lauajalgade asetsus lubab mugavalt laua ümber istuda ilma, et jalgadel oleks ebamugavalt kitsas.

Moni üldlaud on saadaval nii ümmarguse kui ka kandilise lauaplaadiga. Ümmarguse lauaplaadi teeb eriliseks efektne metallist äär. Omale meelepärase Moni üldlaua lauaplaadi saad valida laiast Isku lauaplaatide valikust. Lihtsa, ent ilusa Moni üldlaua kõrgus on 730 mm.

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055