Fotod on illustratiivsed.

Üldlaud Osio (erinevad kõrgused ja mõõdud)

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 5-7 nädalat

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Stiilsete, ent kvaliteetsete laudade leidmine avalikku ruumi võib teinekord päris keeruline olla. Teisalt on ülimalt oluline leida õige kõrguse, suuruse ja tooniga laud, mis täiustab interjööri ja on vastupidav. Osio üldlaud on suurepärane valik, kui hindad stiilsust ja kvaliteeti!

Tänu kaunile Tapio Anttila loodud disainile on Osio üldlaud on äärmiselt mitmekülgne ja läbimõeldud. Osio üldlaud on põhjamaiselt minimalistliku disainiga, andes modernse ilme igale ruumile. Osio üldlaua muudab ainulaadseks selle jala vormi pressitud alaplaat, mis annab lauale õhulise välimuse. Tugev lauajalg garanteerib laua tugevuse ja stabiilsuse. Osio üldlaud passib hästi nii kaasaegsetesse avalikesse ruumidesse, kontorisse kui ka hubasesse büroosse.

See sobib sõltuvalt sinu valitud kõrgusele ja lauajala tüübile hästi nii diivanilauaks, üld-, nõupidamis- ja seisulauaks. Osio laudade jalatüübid ja mõõdud on järgmised: kerge ristjalg 550×550 mm,eriti tugev plaatjalg 420×420/510×510/ Ø 550 või Ø 650 mm ning samast sarjast T-jalg 670×90 mm. Lauajala viimistluseks saad valida kas grafitihall (RAL 9007) või helehall (RAL 9006).

Lisaks lauajalale saad valida laua erinevate kõrguste seast: 550 mm, 730 mm või 1100 mm. Lauaplaadi saad valida Isku lauaplaatide laiast valikust (LINK).

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055