Fotod on illustratiivsed.

Vaasa kastiga voodi “Standard”

926,00 740,80

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 1-3 nädalat

Tootja: Furnico

Laost otsas

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Aina enam hinnatakse kodu sisustamisel mööbli funktsionaalsust. Möödas on ajad, kui kõik toad olid pungil täis riiulitest, kummutitest ning kappidest. Enam ei võida see, kel on surres kõige rohkem asju, vaid hoopis see, kes on näidanud üles nutikust kõikide paratamatult majapidamisse kogunevate asjade võimalikult märkamatul hoiustamisel!

Vaasa kastiga voodi „Standard“ kuulub kahtlemata ühe nutika sisustaja magamis-, laste- või külalistetuppa! Klassikalise joonega lihtne voodi peidab endas väga suure mahutavusega kasti, kvaliteedis sealjuures järeleandmisi tegemata. Suur hoiukoht mahutab nii lisatekid, -padjad, hooajavälised riided, üleliigsed mänguasjad, mida ei raatsi ära visata, kuna need olid su lapse esimesed… Ühesõnaga kõik, millele igapäevaselt kasutust ei leia!

Vaasa „Standard“ kastiga voodit saab tellida mõõtudega 80×200 cm ning 90×200 cm. Sobivas mõõdus kattemadratsi abil saab kaks eraldiseisvat voodi hõlpsasti ka üheks suureks voodiks seada, mis teeb sellest suurepärase külalistetoa voodi. Paiguta voodid täpselt nii, nagu parajasti soovid!

Käesolevasse pakkumisse kuulub ka voodile kauni tervikpildi loov voodiots, väärikad tammepuidust jalad ning kvaliteetne lateksist kattemadrats. Saadaval on palju erinevaid kangatoone nii heledas kui tumedas värvigammas. Küsi julgelt ning leiame sulle sobiva variandi!

Antud hind kehtib kastiga voodile Standard mõõtudega 80 x 200 cm

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055