Fotod on illustratiivsed.

Vaasa mootorvoodi „Design“

2 102,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 1-3 nädalat

Tootja: Furnico

Viimase 30 päeva madalaim hind: 1 681,60

Laost otsas

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Küllap oled juba kuulnud, et veedame 1/3 ehk keskmiselt 25 aastat (!) oma elust magades. Uni on inimese igapäevane vajadus – selle kvaliteet mõjutab meie meeleolu, tervist ja igapäevaseid toimetusi. Uneaeg ning -headus on täisväärtusliku elu elamiseks väga tähtsad komponendid. Kosutava une A ja O on aga kvaliteetne voodi.

Mootorvoodid on Isku mugavust ning funktsionaalsust hindavate klientide uued lemmikud. Mootorvoodite populaarsus on viimasel ajal oluliselt tõusnud ning ennekõike just nende praktilisuse tõttu. Kvaliteetse puldist juhitava voodi asendit saab muuta just selliseks, nagu parajasti soovite: peatsit tõstes saab näiteks mõnusa ja mugava lugemisasendi. Samuti on mootorvoodi ideaalne valik inimesele, kes peab palju aega voodis veetma.

Vaasa mootorvoodi „Design“ puhul saavad kokku kvaliteet, mugavus ning moodne tootekujundus. Komplekti kuuluvad ka spetsiaalselt selle mudeli jaoks kujundatud voodi peats ning väärikast tammepuidust voodijalad. Mootorvoodisse paigaldatud ergonoomiline 5-tsoonilise pakitud vedrusüsteemiga madrats toetab su keha parimal võimalikul moel! Lisaks sellele on sul võimalus valida madratsi jäikusastet ehk nii pehmema kui kõvema magamispinna austajad leiavad omale sobiva variandi.

Ka kanga värvivaliku poolest leidub sobiv igale maitsele ning interjöörile, esita julgelt oma soov! Käesolev pakkumine sisaldab kaht Vaasa mootorvoodit mõõtudega 80×200 cm (ehk voodit kogusuuruses 160×200 cm) ning Vaasa kattemadratsit Memory. Soeta juurde ka voodi disainiga ideaalselt sobiv Vaasa kast-panipaik lisatekkide, -patjade ja muu tarviliku stiilselt hoiustamiseks!

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055