Fotod on illustratiivsed.

Vaasa mootorvoodi

894,00 759,90

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 1-3 nädalat

Tootja: Furnico

Laost otsas

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Kas teadsid, et veedame keskmiselt 25 aastat oma elust magades? Uni on inimese igapäevane vajadus – selle kvaliteet mõjutab meie meeleolu, tervist ja igapäevaseid toimetusi. Uneaeg ning -headus on täisväärtusliku elu elamiseks väga tähtsad komponendid. Kosutava une A ja O on aga kvaliteetne voodi.

Mootorvoodid on Isku mugavust ning funktsionaalsust hindavate klientide kindlad lemmikud. Nende populaarsus on viimasel ajal oluliselt tõusnud ennekõike just praktilisuse tõttu. Kvaliteetse puldist juhitava voodi asendit saab muuta just selliseks, nagu parajasti soovite: peatsit tõstes saab näiteks mõnusa ja mugava lugemisasendi. Mootorvoodi on ideaalne valik ka juhul, kui olude sunnil peab palju aega voodis veetma.

Vaasa mootorvoodi on klassikalise stiiliga lihtne puldist juhitav voodi. Mootorvoodisse paigaldatud ergonoomiline pakitud vedrusüsteemiga madrats toetab meie keha ning aitab ära hoida magamisest tingitud seljavaevused. Lisaks sellele on võimalik valida madratsi jäikusastet ehk nii pehmema kui kõvema magamispinna austajad leiavad omale sobiva variandi.

Vali just enda tuppa sobiva suurusega Vaasa mootorvoodi! Isku pakub klassikalisi mootorvoodeid mõõtudega 80×200 cm, 90×200 cm ning 120×200 cm, mis on sobiv suurus juba kahele inimesele. Kui soovite aga korralikult laiutada, siis saab kaks kitsamat voodit hõlpsalt ühendada üheks suureks voodiks. Mugavus loeb!

Mootorvoodi koosneb:

  • mootoriga liigutatav raam
  • anatoomiline taskustatud vedrustusega madrats 245 vedru m2, 3 erinevat jäikust (1,8, 1,9; 2,0) pehmenduseks kvaliteetne HR poroloon.
  • vali tootele sobiv kattemadrats ja voodijalad.
  • juhtmega või juhtmeta puldist

Antud hind kehtib ühekohalisele mootorvoodile mõõduga 80 x 200 cm

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055