Fotod on illustratiivsed.

Vahesein Link Line

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Aina enam ettevõtteid eelistab luua oma kontorisse avatud keskkonda, mis soodustaks kiiret infovahetust ning sõbralikku ühtehoidvat atmosfääri. Sellist võimalust pakuvad leidliku disainiga vaheseinad! Link on lihtsalt toimiv mitmekülgne vaheseinasüsteem, mis sobib ka kõige nõudlikuma ettevõtte vajadustega!

Sageli ei ole aga tarvis privaatsema töötsooni eraldamiseks maast laeni kõrguvat vaheseina, vaid piisab ka pisut kõrgemast taustseinast. Link Line taust võimaldab moodustada erinevaid individuaalseid tööalasid ruumidest ja konkreetsetest vajadustest lähtuvalt.

Link Line tausta on võimalik ühendada ka Link taustaga: mõlemad vaheseinad on tehniliselt ja mõõtmetelt sarnased ning nende ühendamine on lihtne ja kiire. Erinevate lahenduste kombineerimine võimaldab realiseerida just sinu nägemust!

Tõhusa tööatmosfääri kujundamisel mängivad rolli mitmed tegurid, üheks neist on kindlasti ruumi akustika. Link Line vaheseinast on saadaval ka sama sarja akusto-elemendid, mille abil on võimalik parandada avatud ruumide kõlavust. Vaheseina täpsemad mõõdud ning värvitoon on sinu valik! Võta meiega julgelt ühendust ning koos leiame parima lahenduse!

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055