Vahesein Link

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Mõõdud

Kirjeldus

Kirjeldus

Aina enam ettevõtteid eelistab luua oma kontorisse avatud keskkonda, mis soodustaks kiiret infovahetust ning sõbralikku ühtehoidvat atmosfääri. Sellist võimalust pakuvad leidliku disainiga vaheseinad! Link on lihtsalt toimiv mitmekülgne vaheseinasüsteem, mis sobib ka kõige nõudlikuma ettevõtte vajadustega!

Vaheseinasüsteem Link erineb teistest omalaadsetest selle poolest, et on üles ehitatud alg- ja ülaelementidest. Elementide pinnaks on võimalik valida otstarbe järgi kas klaas või kangas. Klaasist vahesein loob ruumi juurde avarust, kangas pakub aga võimalust isikupärastamiseks. Mõlemal juhul on tausta struktuur heli neelav.

Antud vaheseinasüsteemi juures on boonuseks ka see, et kõikide elementide kõrgust võib suurendada tagantjärele 38 cm moodulitega. Samas tuleb aga tähele panna, et lisamoodulitele ei saa riputada kappe ega riiuleid.

Linki seinasüsteemi taustaelementide kõrgused on 126, 164 ja 203 cm. Laiused on 50, 80 ja 120 cm. Tausta paksus on 60 mm. Karastatud klaaside paksus on tavaelementidel 4 mm ja uksel 8 mm. Kui eelistad kangaga varianti, siis on vaheseina võimalik tellida kõikide Lucia ja Metallation sarja kangastega.

Küsi julgelt pakkumist ning koos leiame just sulle sobiva lahenduse!

Tule Tallinna või Tartu kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 75€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055