Fotod on illustratiivsed.

Vahtplastist istumispadjad Kivikko

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 5-7 nädalat

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Vahtplastist istumispadjad on uus revolutsioon mööblimaailmas!

Unusta tumbad ja tugitoolid, vahtplastist istumispadjad on vallutanud nii kodud, kontorid kui ka avalikud ruumid. Need annavad piirideta vabaduse kasutada patju kuidas hing ihkab ja vajadus on. See on ka nende peamine võlu.

Erinevates mõõtudes vahtplastist istumispadjad on uskumatult mugavad, pehmed ja samal ajal ka vormi hoidvad. Erinevad värvitoonid võimaldavad luua sisekujunduses erinevat tonaalsust, muutes ruumi kas rangemaks ja korrektsemaks või vastupidiselt just mängulisemaks ja vabamaks. Tänu oma multifunktsionaalsusele sobivad vahtplastist istumispadjad nii lastetubadesse, mänguruumidesse, kontorisse, konverentsisaali või suuremasse elamisse diivani ja tugitoolide täienduseks.

Vahtpadjad on erineva kõrguse, suuruse ja disainiga. Tellida on neid võimalik ainult komplektina, sest siis tuleb nende võlu ja kasutusvõimalus paremini välja. Las lapsed ehitavad nendest onne ja huvitavaid loomakujusid. Las töötajad sätivad end neile mugavalt koosoleku ajal istuma. Või too need lagedale, kui kodu on parimaid sõpru täis ja vajad lisaistumiseks pinda.

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055