Fotod on illustratiivsed.

Vaip Claud 200 x 300 cm

1 558,00 1 246,40

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Ülimalt pehme ja soe villavaip Claud muudab ka kõige jahedamad hetked soojaks!

Käsitisi kootud vaip Claud rikastab modernset interjööri hubasusega ning boheemlaslikku kodu aga veel suurema lõõgastustundega. Tänu oma naturaalsele materjalile ja värvile on seda lihtne sobitada igasse ruumi! Reljeefse pinnaga tihedakoeline vaip on jalge all eriti mõnus just hommikuti voodist välja sirutades!

Villale omaselt on vaip mustust hülgav ja tänu tihedale koele sobib põrandakate ideaalselt ka laste ja lemmikloomadega peredele. Villavaip on üsna muretu valik siseruumi, kuna vill ise on materjaline loomupoolest vetthülgav. Vaipa on lihtne hooldada tolmuimejaga. Kui põrandakate peaks aaga märjaks saama, jätke see tasasele pinnale kuivama, vältida tugevatoimelisi puhastusvahendeid.

Vaip Claud on valmistatud õiglase kaubanduse tingimusi järgides ning varustatud ka vastava Care & Fair organisatsiooni märgistusega, mis võitleb Indias lapstööjõu kasutamise vastu, panustades perede, koolide, lasteaedade ja haiglate tingimuste parandamisele.

Materjal: 90% vill, 10% puuvill.

Mõõdud: 200 x 300 cm

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055