Fotod on illustratiivsed.

Vaip Milana 200 x 300 cm

1 558,00 1 246,40

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Ühtaegu trendikas ja teisalt nii koduselt hubane põrandakate – see on vaip Milana.

Tänapäevaselt moodsas võtmes klassikaline teemantmuster mõjub värskendavalt. Vaip Milana on disainitud ja nime saanud oma nime 12-aastaselt tütarlapselt Milana Hasan. Tegu on ääretult pehme ja sooja põrandakattega, seda just tänu Uus-Meremaa kvaliteetsele villale.

Villane vaip Milana on üsna muretu valik siseruumi, kuna vill ise on materjaline loomupoolest vetthülgav. Vaipa on lihtne hooldada tolmuimejaga. Kui põrandakate peaks aaga märjaks saama, jätke see tasasele pinnale kuivama, vältida tugevatoimelisi puhastusvahendeid.

Vaiba pind on madalakoeline ning tihe, tundudes jala all eriti pehme ja soe – sobides täiuslikult just magamistuppa, lastetuppa, kuid ka elutuppa hubasuse loomiseks.

Vaip Milana on valmistatud õiglase kaubanduse tingimusi järgides ning varustatud ka vastava Care & Fair organisatsiooni märgistusega, mis võitleb Indias lapstööjõu kasutamise vastu, panustades perede, koolide, lasteaedade ja haiglate tingimuste parandamisele.

Valikus on vaip kahes värvitoonis: valge ja karamell.

Materjal: 90% Uus-Meremaa vill, 10% puuvill.

Mõõdud: 200 x 300 cm

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055