Fotod on illustratiivsed.

Vaip Morena

204,00 163,20

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 3-6 nädalat

Tootja: House Nordic

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Naturaalsest materjalist vaip Morena toob looduse tuppa!

Kõik jahedavõitu ruumid teeb hetkega hubaseks vaip Morena, mille looduslikes toonides triibud mõjuvad mängulised. Naturaalsed materjalid loovad meelerahu ning muudavad kodu puhkeoaasiks. Paiguta vaip Morena oma lemmiktugitooli ette, tõsta kõrvale väike abilauake ning teisele poole põrandalamp – ja oledki hubase lugemisnurga loonud!

Naturaalsetest džuudi kiududest, villast ning puuvillast vaip Morena on hea temperatuuri hoidja, mis tähendab, et talvisel ajal hoiab ta jalgealuse mõnusalt soe, suvel aga jahedana.

Käi kodus paljajalu, sest vaip Morena hoiab jalgealuse soojana! Pruunikates toonides vaip sobib nii linnakoju hubasuse lisamiseks kui ka maamajja. Indias käsitsi valmistatud vaipa võib hooldada vaid keemiavabalt ning õrnalt tolmuimejaga puhastades.

Materjal:

50% džuut
40% vill
10% puuvill

Mõõdud: 160 x 230 cm

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055