Fotod on illustratiivsed.

Vaip Pashtu Modern 136 x 202 cm

569,00 455,20

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tootja: Bargi

Laost otsas

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Kvaliteetne vaip, mis ketsab pikki aastakümneid, lisades ruumi hubasust ja soojust – see on vaip Pashtu Modern.

Käsitööna valminud põrandakate, mille vill on pärit mägilammastelt. Tänu käsitsi valmistatud töötlusele säilib villas olev rasvaine, mis hoiab vaiba puhtana ning seda on ka lihtne puhastada. Kui siiski aga peaks tekkima vajadus villavaipa puhastada, siis piisab ka lihtsalt tolmuimejast. Vedelike sattumise vaibale tuleks need kiiresti pühkida, kuid kindlasti mitte hõõruda! Plekkide tekkimisel tuleks tumedamate värvidega olla ettevaatlik, kuna need võivad värvimistehnika eripära tõttu värvi anda. Sellisel juhul tasub testida puuvillase niiske lapiga.

Sisusta oma kodu kvaliteetse villavaibaga, mille saad paigutada eraldiseisvana diivani või tugitooli ette või hoopis hoopis ühenda selle abil erinevad mööbliosad. Vaip loob ruumist tervikliku ja ühtselt hubase keskkonna, milles on hea olla. Paiguta vaip Pashtu Modern ükskõik, millisesse ruumi kodus, sest see muudab elutoa elavaks, magamistoa hubaseks ja esiku külalislahkeks.

Vaip Pashtu Modern on valmistatud vaid kõige kvaliteetsematest materjalidest.

Materjal: vill

Tihedus: 110 000 / m2

Kõrgus: 5-10 mm

Päritolu: Pakistan

Mõõdud: 136 x 202 cm

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055